top of page

COLLECTEREN VOOR JANTJE BETON

Van 8 t/m 13 maart 2021 gaat BC 't Pluumpje weer collecteren voor Jantje Beton. Jantje Beton is dé buitenspeelexpert die zich onvermoeid en in samenwerking met anderen inzet voor het laten buitenspelen en bewegen van kinderen en jongeren. BC 't Pluumpje wil hier graag een bijdrage aan leveren!


Gedurende deze zes dagen gaan een aantal leden van onze club daarom met een collectebus langs de deuren in Eerbeek én Loenen (uiteraard coronaproof). Wij hopen natuurlijk op mooi weer tijdens het collecteren, maar vooral op een mooie opbrengst!


De helft van de opbrengst gaat naar BC 't Pluumpje. Dit geld kan onze club goed gebruiken om financieel gezond te blijven, maar vooral om zowel junioren als senioren de mogelijkheid te blijven bieden om met plezier te badmintonnen.


Wil jij ook doneren? Dat kan via de volgende link: https://mii.io/c/jantje-beton-collecte?p=43143429


Deze link kun je uiteraard ook delen met/doorsturen naar familie, vrienden, kennissen, collega's, buren, etc. met het verzoek om een bedrag aan Jantje Beton (én daarmee ook aan BC 't Pluumpje) te doneren.


Alvast ontzettend bedankt!

Comments


bottom of page